Bordslampor 1960-tal

661951

BORDSLAMPOR, 1 par, 1960-tal, Lorentzons, mässing och trä, höjd ca 37, inklusive skärmar 57 cm

Skärmar med slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor 1960-tal

Budhistorik (7 bud)
5026451
550
5024393
500
5026374
500
5024393
450
5026355

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.