Pelarbord, 2 st

661949

SIDOBORD, 2 st, på pelarfot, 1900-talets första hälft , svaravat underrede, ben i betsad furu/björk, skiva i furu/fotfanér, höjd ca 75 samt 67 cm

Kompleterat, renoverat, åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Pelarbord, 2 st

Budhistorik (2 bud)

5031052
5027986

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.