Stolar, 1 -par i nyrokoko

661947

STOLAR, 1-par, nyrokoko, 1900-talets första hälft, stomme i mahogny, klädsel i grön textil, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 7

Stolar, 1 -par i nyrokoko

Budhistorik

2019-07-14 kl 20:56
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.