Eduard Kutsar

661944

EDUARD KUTSAR (Estland 1902-1970) (2): Landskap, signerade, olja på papper, ca 10x15 cm

Monter 3

Eduard Kutsar

Budhistorik (7 bud)
5029994
1 600
5029597
5027869
5027690
900
5020999
850

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.