Bertil Widbrant

661943

BERTIL WIDBRANT (1914-1988): Änder, signerad Bertil Widbrant , olja på duk, 50x61 cm

Fack 36

Bertil Widbrant

Budhistorik (1 bud)

5023708
2019-07-10 07:34:41

2019-07-14 kl 17:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.