Paul Pihl oljemålning

661941

PAUL PIHL (1908-1991): 3 stockholmsmotiv, signerad Pihl, 1 olja på duk, 2 olja på duk uppfäst på pannå, mått ca 22x16, 22x16x5, 22x16,5 cm

Paul Pihl oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5029852
2019-07-13 18:39:37

2019-07-14 kl 13:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.