Sminkspegel 1900-tal

661940

SPEGEL, 1960-tal, med belysning från baksidan, förgylld plåt med perforerat mönster, diameter ca 65 cm

Färg på baksida

Belysning, Vägglampor, Speglar

Rum 3

Sminkspegel 1900-tal

Budhistorik (31 bud)
5025873
5 400
5025871
5 200
5025870
5 000
5025866
4 800
5025865
4 600

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.