Stolar, 4 st i rokokostil, 1900-talets första del

661939

STOLAR, 4 st, rokokostil, 1900-talets första hälft, stommar i björk, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, 1 stol trasig vid rygg

Möbler, Stolar

Hylla 7

Budhistorik

2019-07-14 kl 14:22
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.