Vitrinskåp

661936

VITRINSKÅP, omkring 1940-tal, rokokostil, fanérad med mahogny, pardörrar i vitrin med spröjs, beslag och draghantag i mässing, höjd ca 190, 106x45 cm, nycklar finns

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Vitrinskåp

Budhistorik (21 bud)
5032027
5032026
1 400
5032022
1 300
5032020
5032019

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.