Trädgårdssoffa

661930

TRÄDGÅRDSSOFFA, gavlar i bemålad vitmetall, märkta Byarum, ribbor i betsat trä, sitthöjd ca 42, längd 156 cm

Brukslitage, smärre ytskador

Möbler, Soffor

Rum 20

Trädgårdssoffa

Budhistorik (35 bud)
5025605
5 000
5026107
5 000
5025605
4 800
5026106
4 600
5025605
4 400

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.