Trädgårdssoffa

661929

TRÄDGÅRDSSOFFA, gavlar i bemålad vitmetall, märkta Byarum, ribbor i betsat trä, sitthöjd ca 42, längd 156 cm

Brukslitage, smärre ytskador

Möbler, Soffor, Diverse

Rum 12

Trädgårdssoffa

Budhistorik (31 bud)
5024300
5 000
5024220
4 800
5024299
4 800
5024220
4 400
5022772
4 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.