Skåp med vitrinöverdel 1700-tal

661928

SKÅP med vitrinöverdel, 1700-tal, gråmålat, invändigt med hyllplan, höjd 212, 130x53 cm

Omfattande renovering samt kompletering, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Budhistorik

2019-07-11 kl 15:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.