Vattentunna koppar

661918

VATTENTUNNA, koppar, 1800-talets andra hälft, handtag i mässing, höjd ca 57 cm

Med gravyr, bucklor

Diverse, Allmoge

Rum 7

Vattentunna koppar

Budhistorik (5 bud)
5026323
5026244
750
5018433
700
5018431
650
5017212
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.