Skänk 1800-talets första hälft

661917

SKÄNK, 1800-talets första hälft, bemålad, höjd ca 91, 131x43 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Senare bemålning, slitage, renoverad, en dörr går ej att låsa

Möbler, Skåp, byråer, Allmoge

Rum 20

Budhistorik (4 bud)

5026231
850
5020544
5020057
600
5016428
550

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.