Slagbord 17/1800-tal

661911

SLAGBORD, 17/1800-tal, furu, bemålat, höjd ca 77, 70x119, total längd 210 cm

Senare bemålning, skriva med sprickor, ytskador, delvis med orangrepp

Möbler, Matbord, Allmoge

Rum 22

Slagbord 17/1800-tal

Budhistorik (5 bud)
5026471
2 600
5026460
2 400
5020056
5017321
5016752

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.