Karmstolar rokokostil

661907

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, rokokostil, bemålade, stoppad sits, sitthöjd ca 46 cm

Ytskador, smärre färgbortfall

Möbler, Stolar

Rum 14

Karmstolar rokokostil

Budhistorik (2 bud)

5026595
5019950

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.