Gösta Gierow oljemålning

661902

GÖSTA GIEROW (född 1931): Öga, signerad Gierow -65, olja på duk, ca 112x135 cm

Mindre färgbortfall

Rum 9

Gösta Gierow oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5034408
450
5034405
5034402
5034400

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.