Tivolibil

661899

TIVOLIBIL, enligt uppgift 1960-tal, batteridriven, glaffiberkaross, längd ca 125 cm

Myntinkastet förbikopplat, fungerar ,modifierad,, slitage och skador

Leksaker, Diverse

Rum 8

Tivolibil

Budhistorik (2 bud)

5040811
600
5034582

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.