Fåtöljer 1 par fotpall

661895

FÅTÖLJER, 1 par, fotpall, rokokostil, 1900-talets senare del, mörkgrönt skinn, inköpta på firma SPAK, sitthöjd 48 cm, pallens mått 70x56 cm

Bruksslitage, pall med löst ben

Möbler, Fåtöljer

Rum 4

Fåtöljer 1 par fotpall

Budhistorik (15 bud)
5041908
2 600
5040892
2 400
5041904
2 400
5040892
5041902

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.