Augustin Bourdillon herrfickur

661887

AUGUSTIN BOURDILLON (1729-1799), fickur, silver, Stockholm ca 1778, vitemaljerad urtavla, spindelgång, verknr. 1551, diameter 66 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

Klockor/Ur

Budhistorik (9 bud)
5027550
2 600
5026918
2 400
5022472
5026911
5022472

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.