Bordsuppsatser

661882

BORDSUPPSATSER, 1 par, 1800-tal, empire, Frankrike, förgylld brons, höjd ca 19,5 cm

Slitage, skador

Diverse, Selected

Bordsuppsatser

Budhistorik (11 bud)
5036192
5 400
5036166
5 200
5034670
5 000
5033378
4 600
5030254
4 400

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.