BArtron Lidice Benies blandteknik

661871

BARTON LIDICÉ BENES (USA, 1942-2012): Komposiion, signerad och numrerad 10/100 samt daterad 1994, blandteknik, ca 52x44 cm (ramens innermått)

Fack 18

Budhistorik (8 bud)
5022427
1 400
5021426
1 300
5021167
5020807
950
5020805
750

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.