Damfickur i 18 k guld

661869

DROTT, damur, 18 k guld, 1940-tal, manuell, plexiglas, integrerad länk i 18 k, diameter 22 mm, vikt ca 16 g

Går ej, saknar delar, SAV garanterar ej funktionen, slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Damfickur i 18 k guld

Budhistorik (4 bud)

5020858
2 400
5020726
5020701
5020639

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.