Rune Jansson målning

661866

RUNE JANSSON (1918-2014): Komposition, signerad samt daterad 81, blandteknik på duk, ca 38x69 cm

Rum 5

Rune Jansson målning

Budhistorik (13 bud)
5029426
5 000
5029416
4 800
5029421
4 800
5029416
4 600
5029408
4 400

Slutpris SEK:
5 000
516 EUR, 616 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.