Matbord Svensk Fur

661861

GÖRAN MALMVALL, matbord, teakfanerad skiva, furuunderrede lackerat i pärlgrått, 1900-talets mitt, brännmärkt Svensk Fur, medföljer 2 iläggsskivor á 54 cm, höjd ca 74, Ø 110 / 110 x 218 cm

Bruksslitage, märken

Möbler, Matbord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Matbord Svensk Fur

Budhistorik (2 bud)

5026326
5023770

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.