Nola stolar

661856

STOLAR, 10 st., björk/björklaminat, målad sits, stapelbara,1900-/2000-tal, etikettmärkta Nola Industrier AB, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, märken/repor

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Nola stolar

Budhistorik (3 bud)

5016537
5025461
5016537

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.