Fora Form fåtölj

661854

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, Fora Form, Norge, underrede i mattförkromade stålrör, stoppad stomme klädd i svart mockaimitation, sitthöjd ca

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Fora Form fåtölj

Budhistorik

2019-07-12 kl 20:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.