Ingegerd Beskow akvarell

661837

INGEGERD BESKOW (1887-1978): Motiv från slussen, signerad Ingegerd Beskow, akvarell, ca 40x59,5 cm

Ingegerd Beskow akvarell

Budhistorik (4 bud)

5032251
1 800
5030394
5030391
5025122

Slutpris SEK:
1 800
186 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.