Julius Olsson oljemålning

661836

JULIUS OLSSON (England, 1864-1942): Kustvy, signerad Julius Olsson, olja på duk, ca 61x91 cm

Konst, Äldre måleri

Julius Olsson oljemålning

Budhistorik (26 bud)
5033961
7 800
5033985
7 600
5033961
7 400
5033981
7 200
5033961
7 000

Slutpris SEK:
7 800
753 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.