Grindar

661834

GRIND, 2 dlr, 1900-talets första hälft, grönlackerat smide, höjd ca 118, 110+110 cm

Ingår i temaauktionen Trädgårdsfest

Bruksslitage

Diverse, Tema

Rum 15

Grindar

Budhistorik (10 bud)
5059686
5059510
5059508
5059503
750
5057865
700

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.