Harnesk

661833

HARNESK, bröstplåt, 1800/1900-tal, järn med detaljer i mässing, höjd ca 45 cm

Slitage, rostangrepp

Vapen/Medaljer, Diverse

Harnesk

Budhistorik (21 bud)
5028665
5028664
1 900
5028663
1 800
5028662
1 700
5028660
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.