Ring 18 k guld

661821

RING, 18 k guld, 5 ihopsatta ringar med dekor av fasettslipade vita stenar, rubiner samt safirer, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 6,5 g

Stenar med hack och skador, några klor med slitage,

Guld/Smycken

Ring 18 k guld

Budhistorik (3 bud)

5024741
5024701
5024700

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.