Ostrongafflar

661818

OSTRONGAFFLAR, (12), silver, Frankrike, tidigt 1900-tal, skaft i bakelit (två med avvikande form) i schatull

Ingår i temaauktion Trädgårdsfest

Bruksslitage

Silver

Monter 10

Ostrongafflar

Budhistorik (12 bud)
5059009
3 600
5059005
3 400
5059008
3 200
5059005
5058386
2 400

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.