Matskedar i silver

661814

MATSKEDAR, 21 st, silver, 18/1900-tal, engelsk snäck samt gammal fransk, vikt ca 1425 g

Gravyr, slitage

Silver

Monter 3

Matskedar i silver

Budhistorik (9 bud)
5026784
4 400
5019530
4 200
5023492
4 200
5019530
5022944
3 800

Slutpris SEK:
4 400
452 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.