Matskedar i silver

661804

MATSKEDAR, 12 st, silver, 17/1800-tal, varierande modeller, en sked bl.a Isak Sauer 1752, vikt 725 g

Gravyr, slitage

Silver

Monter 2

Matskedar i silver

Budhistorik (1 bud)

5019527
2019-07-07 19:55:20

2019-07-12 kl 17:36
Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.