Eva Englund skål Målersås

661802

EVA ENGLUND, skål, grön glasmassa, Målerås, signerad i godset, etikettmärkt, diameter ca 23, höjd ca 18 cm

Smärre slitage

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 2

Eva Englund skål Målersås

Budhistorik (1 bud)

5022137
2019-07-09 11:47:09

2019-07-13 kl 16:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.