kopia efter Renoir oljemålning

661795

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), kopia efter Renoir: "Les Parapluies", bär utydlig signerad och datering, olja på duk, ca 29x19 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 20

Budhistorik (7 bud)
5023796
600
5023762
550
5023795
500
5023762
450
5020240

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.