Barbord riopalisander 1960-tal

661793

BARBORD, Danmark, 1960-tal, Riopalisander (Dalbergia Nigra), uppvikbara lock, på hjul, H ca 47, 72x72 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

Bruksslitage, mindre fanérskador, repor och märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (15 bud)
5026310
1 400
5026059
1 300
5025760
5025729
5023524

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.