NK bordslampa

661772

NORDISKA KOMPANIET, bordslampa, 1900-talets mitt, stomme i mässing med lindat läder, höjd inkl. skärm 68 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

NK bordslampa

Budhistorik (21 bud)
5028585
2 800
5028589
2 600
5028585
2 400
5028572
5028237

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.