Lars Huck Hultgren oljemålning

661769

LARS HUCK HULTGREN (1931-2018): Motiv av pojke med paradisfåglar, signerad Huck, olja på pannå, ca 46x56 cm

Smärre slitage

Fack 3

Budhistorik (6 bud)
5028123
550
5027303
500
5025395
450
5025393
5025392

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.