Kerstin Bränngård oljemålning

661768

KERSTIN BRÄNNGÅRD (född 1917): Tåg, signerad KS Bränngård, olja på duk, ca 73x110 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 33

Kerstin Bränngård oljemålning

Budhistorik (12 bud)
5020829
1 600
5023894
5020829
1 400
5023891
1 300
5020829

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.