Olle Bonniér gouache på papper

661765

OLLE BONNIÉR (1925-2016): Abstrakt komposition, signerad O. Bonnier, daterad -73, gouache på papper, bildstorlek ca 22x34 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 28

Budhistorik (7 bud)
5028433
5028432
5028431
600
5028430
450
5027609

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.