Verner Molin akvarell

661763

VERNER MOLIN (1907-1980): Komposition, signerad och daterad 1966, akvarell, bildmått ca 48x58 cm

Fack 27

Verner Molin akvarell

Budhistorik (7 bud)
5030196
550
5030193
500
5029842
450
5028737
5029582

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.