Johan Krouthén oljemålning

661755

JOHAN KROUTHÉN (1858-1932): Västkustmotiv, signerad J Krouthén, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 29x72 cm

Konst, Äldre måleri, Selected

Kundcenter

Johan Krouthén oljemålning

Budhistorik (22 bud)
5027468
16 000
5027406
14 500
5027404
14 000
5027394
13 500
5027390
13 000

Slutpris SEK:
16 000
1 544 EUR, 1 754 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.