Lindorm Liljefors oljemålning

661753

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Sträckande gäss, signerad Lindorm L och daterad -79, olja på pannå, ca 27.5x35 cm

Smärre slitage

Rum 5

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (15 bud)
5024991
1 800
5025096
1 700
5024991
1 600
5024785
5024784

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.