Didrik Von Essen oljemålning

661749

DIDRIK VON ESSEN (1856-1922): Vattendrag, signerad och daterad Didr. von Essen, olja på duk, 70x52 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 42

Didrik Von Essen oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5027277
1 600
5026678
5026481
5024128
750
5023700
500

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.