Bordslampa 1960/70-tal

661748

GOLVLAMPA, 1960/70-tal, svarvad fot, rödlackerad, total höjd inkl skärm ca 133 cm

Brukslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Bordslampa 1960/70-tal

Budhistorik (4 bud)

5023462
450
5022097
5021610
5021421

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.