Mårten Andersson litografi

661741

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Motiv med blommor mot ladugård, signerad samt numrerad 326/375, litografi, ca 71x100 cm

Temaauktion: Trädgårdsdags

Fack 14

Mårten Andersson litografi

Budhistorik (18 bud)
5053516
5053397
3 800
5053175
3 600
5052985
3 400
5051086
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.