Oidentifierad konstnär oljemålning

661740

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-ta), Rekrytering, olja på duk, 22x27 cm

Skador och färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 5

Budhistorik (17 bud)
5028446
5028393
5028445
5028393
900
5028233
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.