Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning

661737

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-ta), Herrsällskap, olja på duk, ca 81x109 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Budhistorik (13 bud)
5028359
3 400
5028246
3 200
5028246
5028358
2 800
5028246
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.